Αποστολέας Θέμα: Τρίγλια 24-6-1920  (Αναγνώστηκε 1517 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

alekostriglia

• Επισκέπτης
Τρίγλια 24-6-1920
« στις: 19 Μάρτιος 2013, 06:55:41 μμ »

Η αξία τις Φώτο είναι ότι εκείνη την μέρα στην Τρίγλια ήταν γιορτή γιατί ήρθε ο Ελληνικός ΣΤΡΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΣ Ε. (Θα βρω τα ονόματα που είναι στην Φώτο και θα τα γράψω)

Αποσυνδεδεμένος Μέλος Φόρουμ

• Administrator
  • Δώστε Συγχαρητήρια
  • -Δώστε: 135
  • -Λαμβάνω: 19
  • Τόπος: Ραφήνα
  • Επιβράβευση του μέλους απο : 27
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τρίγλια 24-6-1920
« Απάντηση #1 στις: 19 Μάρτιος 2013, 09:36:06 μμ »
Παράθεση από: Μέλος Φόρουμ

Η αξία τις Φώτο είναι ότι εκείνη την μέρα στην Τρίγλια ήταν γιορτή γιατί ήρθε ο Ελληνικός ΣΤΡΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΣ Ε. (Θα βρω τα ονόματα που είναι στην Φώτο και θα τα γράψω)

Στην Gallery όπως έχω τονίσει και στην παρουσίαση της λειτουργί ας της Gallery, υπάρχει η Περιγραφή: όπου μπαίνουν τα σχόλια που ακολουθού ν κάθε εικόνα. Και τα μέλη μπορούν να σχολιάζου ν κάτω από αυτήν, σχεδόν πανομοιότ υπα με το φόρουμ.

ΔΕΝ ΘΑ ΔΕΧΘΩ, άλλη αυθαιρεσί α στην σωστή λειτουργί α του φόρουμ με ανάρτηση - προβολή φωτογραφί ας, όταν εμφανίζετ αι (όπως έχω αναφέρει και σε άλλο θέμα) στην αρχική και στο κάτω σημείο της Gallery μας, ως νέα φωτογραφί α και μπορούν να την θαυμάσουν και σχολιάσου ν τα μέλη.
ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ σχολιασμό ς μου, αλλά αυτόματη ΔΙΑΓΡΑΦΗ του θέματος
Όλοι μαζί, μπορούμε να ενημερώσο υμε αυτόν τον χρήσιμο χώρο, ώστε να τον έχουν οι νεώτερες γενιές, ως παρακαταθ ήκη την ιστορία των προγόνων μας.

Αλλά και να γνωριστού με, αναπτύσον τας γνωριμίες - φιλίες, ενώνοντας κάθε Τριγλιανό Απόγονο.

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal