Αποστολέας Θέμα: Ευχές για το 2013.  (Αναγνώστηκε 1494 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Μέλος Φόρουμ

• Administrator
  • Δώστε Συγχαρητήρια
  • -Δώστε: 135
  • -Λαμβάνω: 19
  • Τόπος: Ραφήνα
  • Επιβράβευση του μέλους απο : 27
  • Φύλο: Άντρας
Ευχές για το 2013.
« στις: 31 Δεκέμβριος 2012, 01:13:57 μμ »
Σας εύχομαι το 2013 να μην είναι χειρότερο, από την χρονιά που μόλις φεύγει!!!!!!!!!!

Είναι μία ευχή που άκουσα, από ένα παππού 97 ετών και μου έκανε εντύπωση πραγματικ ά, τελικά όμως μήπως έχει δίκιο;;;
Ο λαός λέει την παροιμία, "Κάθε πέρσυ και καλύτερα"......... ......... ...

Παράθεση
Επίσης με την ενέργεια μου αυτή, θέλω να σας υποδείξω τον χώρο που έχουμε για ευχές των μελών - πατριωτών μας, διότι κάτω από τα κείμενα, δεν είναι και τόσο ορθό να δίνονται ευχές χαλόντας την αισθητική και ουσία του γραφόμενο υ κειμένου.
Όλοι μαζί, μπορούμε να ενημερώσο υμε αυτόν τον χρήσιμο χώρο, ώστε να τον έχουν οι νεώτερες γενιές, ως παρακαταθ ήκη την ιστορία των προγόνων μας.

Αλλά και να γνωριστού με, αναπτύσον τας γνωριμίες - φιλίες, ενώνοντας κάθε Τριγλιανό Απόγονο.

Αποσυνδεδεμένος Μέλος Φόρουμ

• Τριγλιανός Απόγονος
  • **
  • Δώστε Συγχαρητήρια
  • -Δώστε: 18
  • -Λαμβάνω: 13
  • Τόπος: Ραφήνα
  • Επιβράβευση του μέλους απο : 19
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ευχές για το 2013.
« Απάντηση #1 στις: 31 Δεκέμβριος 2012, 02:10:52 μμ »
Εύχομαι σε όλα τα ενεργά μέλη πατριώτες, να έχουν μία δημιουργι κή χρονιά με την εδώ παρουσία των, ώστε να πολλαπλασ ιαστούν οι εγγραφές και τα ενεργά μέλη.

Θέλω επίσης να ευχηθώ Χρόνια Πολλά σε όλους τους Πατριώτες, ειδικότερ α όμως σε αυτούς που έχουμε 4 χρόνια πλέον χαράξει μία κοινή πορεία μέσα από το φόρουμ μας, να έχουν υγεία προπάντων και να συνεχίσου ν να είναι δραστήριο ι.
Ευτυχισμέ νο το 2013.
Χαίρομαι ιδιαίτερα, που επιτέλους υπάρχει διαδικτυα κά, ένας χώρος να φιλοξενήσ ει και ενώσει ταυτόχρον α, τα Δύο χωριά των Τριγλιανώ ν, αλλά και όσους Τριγλιανο ύς δεν βρίσκοντα ι σε αυτά.
Ευελπιστώ στην ευαισθητο ποίηση σας, ώστε να καταγράψο υμε σημερινές ενημερώσε ις, αλλά και την ιστορία του μερά μας.

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal